LBank ve Adanian Labs, Kenya’da ‘Kripto Hızlandırıcı Programı’ Başlatıyor


0

Blockchain ekosistemi katlanarak büyüyor. Bireyler için zenginlik ve halkları için hızlı ekonomik büyüme yaratarak çoğu Afrika ülkesine refah getirdi.

Bununla birlikte, birçoğu bölgenin henüz tam potansiyelinden yararlanmadığına, yani sağlam bir ekosistem oluşturmak için blok zincir teknolojisinden yararlanmadığına inanıyor. Sonuç olarak, birçok önde gelen yatırımcı ve şirketin bu umut verici kıtaya yatırım yapmak istediği son zamanlarda Afrika’ya artan bir küresel ilgi var.

LBank, yeni nesil kripto ve blok zinciri kullanıcılarının öncüleri olarak Afrika’nın çeşitli yerlerinde mağaza kurdu ve bu ülkelerin tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için benzer bir arzuyu paylaşan Adanian Labs gibi diğer Afrika girişimleriyle işbirliği yaptı.

Özellikle, Adanian Labs, Afrika’nın en önemli zorluklarından bazılarını çözmek için çalışan etki odaklı teknoloji şirketleri ve girişimcileri inşa etme, kuluçkaya yatırma ve başlatma misyonuna sahip bir Pan Afrika girişim inşa stüdyosudur.

Bu ortak girişimin başlangıcını anmak için, LBank CEO’su Allen Wei ve COO Shantnoo Saxsena, Kenya’daki girişiminin ilk baskısını başlatmak için Kenya’da.

Cardano ekosistem ekibinin yanı sıra LBank ekibi, Afrika’nın NFT’ler için blok zinciri merkezi olma yolunda ilerleyecek iyi kullanım senaryolarının geliştiricileri olmaktan nasıl yararlanabileceğine dair bir panel tartışmasıyla ‘ Kripto Hızlandırıcı Programı ‘ lansmanının başlangıcını başlattı.

Etkinlik ve çalıştay ayrıca, bir VC’ler ve endüstri uzmanlarından oluşan bir panelin önünde ticari olarak uygun bir ürün sunumu geliştirmek için bir prototipe sahip birçok teknoloji tabanlı startup’ı da gördü.

LBank CEO’su, kripto borsasının stratejik ortaklıkları imzalamaya devam edeceğini bilme fırsatını yakaladı. LBank’ın malları ve hizmetleri Afrika’ya daha iyi hizmet edecek şekilde nasıl uyarlayabileceklerini öğrenmek için farklı kurum ve kuruluşlarla tanışmaya açık olduğunu da sözlerine ekledi.

Topluluk oluşturma ve eğitime katılma taahhüdüyle, en iyi kripto borsası bu girişimleri optimum kapasitelerinde destekleyecektir. Bu nedenle, LBank Kenya’da tamamen yeni bir teknoloji geliştirme düzeyi için hızı belirliyor.

Sonuç olarak, her ay Afrika genelinde ‘ LBank ve Adanian Crypto Days ‘ adlı bir dizi buluşma gerçekleşecek.

Her şeyden önce, LBank toplulukla ilişkiler kurmaya devam edecek ve Afrika genelinde kripto ve blok zinciri bilgilerinin yayılmasına yardımcı olacak. Ayrıca, küreselleşme programı birçok Afrika ülkesinin yeni bir çağın şafağını görmesine yardımcı olacaktır.

Kaynak:

  • bitcoin.com
  • coinxhigh.com

Yazar Hakkında

Yorum Yap